header-logo2.png NordHaus

Wyjątkowe mieszkanie - 20 minut do centrum Bydgoszczy

Mieszkanie Na sprzedaż

420 000 ZŁ

+4

Opis

W pierwszorzędnej lokalizacji, w bardzo dobrym sąsiedztwie, w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż. 84 m2 na pierwszym piętrze w bloku na kameralnym osiedlu w sercu Ciela. Mieszkanie z pierwotnego układu 4 pokojowego zostało zmodernizowane i zaaranżowane w nietuzinkowy sposób z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, przy czym zyskało wyjątkowy klimat i zyskało na funkcjonalności. Jest to nieruchomość dla osób ceniących komfort i domową atmosferę.

Na mieszkanie składa się przedpokój przechodzący w kuchnię z jadalnią, dwa przestronne pokoje, spiżarnia oraz salon kąpielowy.

W pokojach zainstalowano okna panoramiczne sięgające od sufitu po podłogę. Na podłogach znajduje się solidny dębowy parkiet. Przestronna i przemyślana pod kątem funkcjonalnym kuchnia z jadalnią daje poczucie domowego ciepła. Podobnie łazienka poprzez wykorzystanie wysokiej klasy armatury i materiałów wykończeniowych, a także eklektyczną aranżację jest jednocześnie bardzo praktyczna jak i ciesząca oko. Za dębowymi drzwiami z oryginalnymi okuciami znajduje się spiżarnia – miejsce niezbędne do przechowywania zapasów jak i przedmiotów codziennego użytku. Niezbędną przestrzeń na ubrania stanowi garderoba, którą bez większych nakładów można przerobić na dodatkowy pokój. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,5 m2. Jest również możliwość zakupienia działki w pobliżu bloku o powierzchni 600 m2 oraz działki pod garaż.

Większość elementów wyposażenia oraz materiałów wykorzystanych do aranżacji zostały wykonane na zamówienie lub sprowadzone z różnych części Polski i świata, co nadaje wnętrzu unikatowy charakter.

Wyjątkowość tej nieruchomości jest również wyrażona przez jej umiejscowienie – kameralne osiedle z bardzo dobrym sąsiedztwem, w pobliżu obszaru natura 2000, z własnym ujęciem wody pitnej. Dodatkowo infrastruktura w postaci przystanku autobusowego, ścieżek rowerowych przychodni, świetlicy dla dzieci oraz szkoły.

Po więcej szczegółów i w sprawie prezentacji zapraszam do kontaktu
Jakub Walczak
tel. 601361815

Szczegóły oferty

  • Pokoi: 3
  • Piętro
  • Pow.: 84.00
  • Własność: własność z KW
  • Budynek: Blok
  • Materiał bud.: Płyta
  • Liczba pięter: 3
  • Czynsz Administr.: 700.00