header-logo2.png NordHaus

Nowy dom na obrzeżach Łasina

Dom Na sprzedaż

920 000 ZŁ

+10

Opis

Biuro nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż nowy dom znajdujacy się przy ulicy Sportowej w Łasinie.
Działka na której znajduje sie budynek ma powierzchnię 600m2. Sam dom to powierzchnia 120m2. Składa się z 4 pokoi z czego największy z aneksem kuchennym. W domu są dwie łazienki, kotłownia i garaż. We wszystkich pokojach na scianach sa gładzie na podłodze deska barlinecka. Mury budynku wykonane są z suporexu . strop zaizolowano wełną 30ch oraz styrodurem powleczonym z obu stron folią aluminiową. Daje to efekt taki że w upalne dni mamy w mieszkaniu temperaturę na poziomie 19-20 st.C.
Dach pokryty jest dachówkami ceramicznymi Roben. Okna są 3 szybowe, szyby na zamówienie grubości 4 mm. Okna są bezzawisasowe, złoty dąb.
Brama garażowa Wisniowski. Rolety zewnętrzne sterowane na pilota. Drzwi zewnętrzne w kolorze złotego dębu, sosnowe, ocieplone, grubość 100mm.
Drzwi wewnętrzne pełne drewno na zamówienie , przeszklone. Kotłowni nowy gazowy piec Wiessman i zasobnik na wodę ok 200 litrów. Jest też stacja uzdatniania wody.
Dom będzie całkowicie wykończony do wprowadzenia pod koniec lipca.

Szczegóły oferty

  • Powierzchnia dz: 600
  • Pokoi: 3
  • Pow. całkowita: 120.00