header-logo2.png NordHaus

Działka nad Jeziorem Branickim w Krupocinie gm.Bukowiec

Działka Na sprzedaż

78 000 ZŁ

+3

Opis

OFERTA TYLKO W NORDHAUS!!!

Biuro nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaproponować Państwu działkę rekreacyjno-budowlaną  położoną nad Jeziorem Branickim w Krupocinie, gmina Bukowiec.

Powierzchnia działki to 1199m2. Działka jest płaska, dostępna bezpośrednio z drogi. Nieuzbrojona (prąd na sąsiedniej działce). Z uwagi na VI klasę gruntu - brak podatków. Działka znajduje się w trzeciej linii zabudowy ok 150m od linii brzegowej Jeziora Branickiego.

MPZP ustal przeznaczenie pod zabudowę rekreacyjną z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i związanych z nią budynków gospodarczo-garażowych. Idealne miejsce na budowę domu rodzinnego jak i rekreację.

Odległość :
- Bukowiec 5 min
- Świecie 15 min
- Bydgoszcz 50 min

Nad Jeziorem Branickim wypoczywamy na gminnej plaży z pełną infrastrukturą rekreacyjną. Znajdziemy tu również agroturystykę z nauką jazy konnej. Miejscowość leży w bliskim sąsiedztwie Borów Tucholskich. W samym Bukowcu natomiast znajduje się Dino, Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Kościół, OSP Bukowiec, Gminna Przychodnia Zdrowia, apteka, Posterunek Policji, Orlik, zespół parkowy zagospodarowany w 2010 roku.

Ważne : Dokładna lokalizacja nieruchomości jest wskazywana podczas spotkania z pośrednikiem nieruchomości. Prosimy o uszanowanie i nie przybywanie na miejsce bez opiekuna klienta.

Zadzwoń i umów się na spotkanie! 

Grażyna Krawczyk- Bartniak
TEL. 662161161
Nr licencji 23224
NORDHAUS ŚWIECIE
ul. Wojska Polskiego 86

W biurze nieruchomości Nordhaus - tworzymy zespół doradców oferujących swoich klientom profesjonalne pośrednictwo w prowadzeniu transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości każdego typu.
*****
NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.

Podczas spotkania z doradcą finansowym masz pewność, że:
*** zbadasz zdolność kredytową w wybranych bankach,
*** porównasz warunki kredytów hipotecznych w oparciu o analizę swoich potrzeb,
*** wybierzesz najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Twoich finansów osobistych,

*** skorzystasz z bezcennej wiedzy, umiejętności i kilkunastoletniego doświadczenia .

*****
ZNAMY DOBRZE RYNEK LOKALNY I JESTEŚMY ŚWIADOMI POJAWIAJĄCYCH SIĘ POTRZEB WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW. TO ONE SĄ MOTOREM DO NASZEGO NIEUSTAJĄCEGO ROZWOJU I CIĄGŁEGO DOSKONALENIA.
CO NAS WYRÓŻNIA .. - OPIEKA , JAKĄ OBDARZAMY SWOICH KLIENTÓW NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY, STANOWIĄC JAKO PRIORYTET ICH BEZPIECZEŃSTWO I DYSKRECJĘ.
Zapraszam do współpracy z doradcami Nordhaus - Anna Mazurkiewicz .


***Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

  • Rodz. własności: własność z KW
  • Pow. działki: 1199.00
  • Jezioro: Jest