header-logo2.png NordHaus

Piękna rezydencja pod Strzemięcinem. Wysoki standard.

Dom Na sprzedaż

999 000 ZŁ

+6

Opis

Biuro nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaproponować Państwu piękną ponad 300metrową rezydencję zlokalizowaną pod Strzemięcinem na osiedlu Chełmińskim. Dom znajduje się na działce o powierzchni o 1039m2.Dodatkowo dobudowano prawie 200 metrów pomieszczeń służących do wypoczynku o których piszę dalej. Całość nieruchomości to prawie 500m2. Budynek został całkowicie zmodernizowany w roku 2003. Podniesiono dach, wymieniono całą jego konstrukcję. Dach pokryty jest lakierowaną dachówką ceramiczną. Cały budynek jest ocieplony. Wszystkie okna PCV.
Dom jest ogrzewany przez dwa niezależne piece Viessman. Praktycznie wszędzie zastosowano elektryczne rolety zewnętrzne. Całość budynku stanowi bardzo ciekawy ponadczasowy projekt.
Teren jest ogrodzony, częściowo kutym ogrodzeniem , częściowo murem dającym gwarancję prywatności. Wjazd do posesji stanowi brama na pilota. Do dwu-stanowiskowego wypłytkowanego garażu prowadzi wysokiej jakości podjazd wyłożony kostką granitową. Część ogrodowa jest bardzo dobrze zaprojektowana. Wszędzie przewidziano ciekawe kompozycje roślinne,dekoracje z kamieni ozdobnych, ciągi wybrukowanych alejek gwarantujących swobodny dostęp do budynku.
Sam budynek mieszkalny ma powierzchnię ponad 300m2. Składa się z 3 poziomów.
Na parterze znajduje się pokój dzienny i gościnny o powierzchni prawie 25 m2 każdy. Jest tu też prawie 12 metrowa bardzo widna kuchnia, sześciometrowa łazienka , dodatkowe pomieszczenie to wc. Ściany w pomieszczeniach pokryte są bardzo wysokiej jakości tapetą, w pokojach na podłogach są panele. Łazienka podłogi i ściany w glazurze. W kuchni w cenie pozostają meble i sprzęty. Tu zastosowano płytki w części roboczej i na podłodze. Na pierwsze piętro prowadzą stylowo zaprojektowane schody. Na piętrze znajdują się 3 pokoje o powierzchni odpowiednio 30m2 , 16m2 i 18m2, jest tu też piękna duża łazienka oraz toaleta. Znajdziemy tu też wyjście na bardzo duży odkryty taras.
Z wysokiego parteru mamy zejście na poziom niżej . Tu są dwie garderoby 35 i 16 metrów kwadratowych, dwie bardzo obszerne piwnice, spiżarnia, kuchnia z łazienką oraz pomieszczenie przeznaczone na biuro.
W roku 1987 dobudowano do budynku prawie 200m2 które na początku służyło prowadzonej działalności gospodarczej. Później przeprowadzono kapitalny remont i wszystkie pomieszczenia zostały wykorzystane jako strefa relaksu i odpoczynku dla domowników
Jakość zastosowanych materiałów i wykończeń jest na bardzo wysokim poziomie. Jest tu pomieszczenie przeznaczone na siłownię, bardzo duży pokój bilardowy z barem oraz częścią gościnną. Z tego pomieszczenia można wyjść również do ogrodu, gdzie przygotowano podest na stół z krzesłami zacieniony markizą. Na samym końcu wchodzimy do przepięknego błękitnego obszernego pomieszczenia gdzie przewidziano strefę SPA. Znajduje się tu sauna , kominek oraz wielkie , sześcioosobowe jacuzzi. Całość zaprojektowana jest z wielkim smakiem i dbałością o szczegóły.
Istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w dobudowanej części gdyż posiada ona oddzielną bramę od ulicy Chełmińskiej.
Projekt idealny dla kogoś kto chce mieć duży dom ze świetną lokalizacją pomijając wszystkie etapy budowy i związane z nią stresy.
Zapraszam do prezentacji

Szczegóły oferty

  • Stan techniczny: Luksusowy
  • Ogrzewanie: gazowe własne piec
  • Dojazd: Asfalt
  • Pokrycie: Dachówka ceramiczna
  • Powierzchnia dz: 1039
  • Pokoi: 9
  • Pow. całkowita: 500.00