header-logo2.png NordHaus

rezerwacja***rezerwacja**

Mieszkanie Na sprzedaż

310 000 ZŁ

+7

Opis

Biuro nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkania zlokalizowane na ulicy Dąbrowskiego w Grudziądzu.Lokal ma powierzchnię 74m2. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni ok. 130m2 na. W cenie zawiera się też garaż. Oprócz części " Zielonej " ogródka mamy również wykostkowaną werandę. Z ogrodu można wejść do pokoju dziennego i kuchni. Do kuchni która jest w dobrym stanie właścicele zamówili nowe białe fronty które zostaną zamontowane. Na wyższym poziomie znajdują się 3 sypialnie, łazienka,pomieszczenie gospodarcze i garderoba. Ogrzewanie podłogowe zasilane przez dwufunkcyjny piec Wiessman. Bardzo niski czynsz na poziomie 180 zł w tym fundusz remontowy, zarząd i śmieci. Oprócz kuchni w cenie zostają 2 szafy w zabudowie ( oprócz garderoby).
W pokoju dziennym znajduje się kominek który oprócz ogrzewania salonu grawitacyjnie ogrzewa jeszcze łazienkę poziom wyżej.
W 2014 roku zostały wymienione wszystkie instalacje.Do lokalu można wejść tez od strony klatki schodowej. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i w połączeniu w mozliwością korzystania z ogródka i garażu stanowi moim zdaniem bardzo ciekawą alternatywę do innych ofert.

Szczegóły oferty

  • Pokoi: 4
  • Łazienki
  • Kuchnie
  • Pow.: 74.00
  • Czynsz Administr.: 200.00