header-logo2.png NordHaus

Włocławek Śródmieście

Mieszkanie Na sprzedaż

205 000 ZŁ

+9

Opis

UWAGA! Jedyna taka oferta!

Mieszkanie w centrum miasta! Świetna inwestycja! parter nawet na lokal czy biuro!
Wszystko czego szukasz, znajdziesz właśnie tu. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

LOKALIZACJA:
Centrum ścisłe Włocławka. Zaledwie 100m od przystanku autobusowego, od wszystkich urzędów!
W niedalekiej odległości znajduje się biedronka, żabka, bank, poczta, przychodnia zdrowia, liczne sklepy spożywcze, kościół!


MIESZKANIE:
Lokal mieszkalny położony na parterze w bloku na terenie zamkniętym składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2012 roku - wymieniona cała instalacja grzewcza, elektryczna hydrualiczna. Gotowe do zamieszkania.

Polecam ze względu na świetną lokalizacje!

Zapraszam na prezentację a w przypadku jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji Agnieszka Felińczak-Oborska tel. 697 078 789

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości. ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ PRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Uwaga! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego!

Szczegóły oferty

  • Pokoi: 2
  • Łazienki
  • Kuchnie
  • Pow.: 46.00
  • Czynsz Administr.: 350.00