header-logo2.png NordHaus

Dom całoroczny na działce 1ha Brodnicki park

Dom Na sprzedaż

325 000 ZŁ

+10

Opis

Biuro Nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny 5 letni dom całoroczyny w miejscowości Sumówko Lokalizacja domku, usytułowanego na 1ha ogodzonego terenu,na skraju lasu, wśród łąk, pól i zagajników, w pobliżu czystego jeziora Sosno na terenie Brodnickiego parku krajobrazowego, daje możliwość mieszkania w bajecznym miejscu przez cały rok.

Posesja zatopiona w naturze i ciszy, grzyby zbiera się tu kilogramami nie opuszczajac własnej działki,warzywnik pod oknem dostarcza wszelkich, świeżych warzyw w obfitości,dynie samosiejki plonują bez opamiętania na kartoflisku.

Boćki, sarenki i zajączki można obserwować nie wychodząc z domu, słowiki śpiewają w maju a świerszcze graja do późnej jesieni, malownicze zachody słońca gwarantowane są o każdej porze roku.

Na powierzchnie domu składa się zadaszony taras, pokój kominkowy z aneksem kuchennym,

łazienka i sypialnia 16 m2. Na poddaszu stryszek-magazynek 25 m2.

Ściany w systemie kanadyjskim ocieplone zostały 15 cm wełny. Ogrzewanie kominkiem(kilkuletni zapas grabu opałowego) i elektryką, wytrzymują mrozy do -20stC, co przetestowaliśmy na własnej skórze. Przy normalnych zimach nie ma żadnego problemu z utrzymaniem stałej wymaganej tem,

do+24st. Dom posiada ekologiczną oczyszczalnię ścieków, przewidzianą na ok. 9 osób.

Zamontowano antenę do odbioru telewizji nc+ i oddzielną do wzmacniania internetu z którym nie ma obecnie żadnego problemu.

Na 10010m2 terenu składają się trzy działki budowlane z doprowadzoną wodą gminną i prądem,w całości ogrodzone siatka metalową 1,60m na metalowych słupkach teren nadaje się na siedlisko agroturystyczne, z kilkoma domkami!

W cenie zatwierdzony przez starostę projekt rozbudowy domu o 60 m2( zgoda jest na powiekszenie o 100m2, projektant jest gotowy do współpracy)i możemy polecić solidnego wykonawcę.

Obok domu stoi drewniany domek( 10m2) gospodarczy

Dojazd 2km drogą utwardzoną i odsnieżaną przez gminę, do asfaltu.

Sąsiedzi zajmują, najczęściej, wielohektarowe działki letniskowe,osłonięte drzewami i sa miłośnikami ciszy.

Posesja z alarmem, objęta monitoringiem pod opieką agencji ochrony mienia.

Zapewniam, że zdjęcia nie oddają w pełni uroku tego miejsca, zachęcam do osobistej wizyty!!!

Cena do negocjacji

Szczegóły oferty

  • Stan techniczny: do zamieszkania
  • Elewacja: Drewniana
  • Ogrzewanie: Kominkowe
  • Pokrycie: Blachodachówka
  • Okna: PCV
  • Powierzchnia dz: 10000
  • Pokoi: 2
  • Pow. całkowita: 60.00