header-logo2.png NordHaus

Przestronne mieszkanie 78m2 Korczaka 27 z wyposażeniem!!

Mieszkanie Na sprzedaż

285 000 ZŁ

+6

Opis

Biuro Nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na Strzemięcinie przy ulicy Korczaka 27. Super lokalizacja. Wszystko co potrzebne do funkcjonowania znajduje się w promieniu 100 m. W pobliżu bloku jest szkoła ( bez przechodzenia przez jezdnię). Mamy też przychodnię , aptekę. Jest biuro spółdzielni mieszkaniowej. W pobliżu jest kościół, sklep spożywczy Biedronka i targowisko. Pod blokiem usytuowane są przystanki autobusowe. Poczta jest w budynku obok.
Samo mieszkanie ma 78m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i holu. W pokoju dziennym jest podwieszany sufit z nowoczesnym oświetleniem.Na jednej ze ścian zastosowano kamień dekoracyjny, reszta ścian pokryta jest tapetami. Na podłodze są panele. Pokój jest wyposażony w klimatyzację.
Duża sypialnia i jeden z pokoi dzieci na ścianach tapety na podłodze panele. W czwartym pokoju na ścianie jest beton architektoniczny i tapety. Podłoga oczywiście panele. Kuchnia i łazienka ściany i podłoga płytki. WQ holu na podłodze płytki a na ścianach tynk dekoracyjny.
W cenie mieszkania prawie wszystko widoczne na zdjęciach oprócz sprzętu RTV, lodówki i może kilku innych wskazanych przez właścicieli. Czyni to ofertę bardzo atrakcyjną. Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły oferty

  • Piętro: 4
  • Kuchnie
  • Pokoi: 4
  • Łazienki
  • Pow.: 78.00
  • Czynsz Administr.: 0.00