header-logo2.png NordHaus

Bajkowa posiadłość 20 min drogi od Grudziądza

Dom Na sprzedaż

1 299 000 ZŁ

+13

Opis

Biuro nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaproponować Państwu przepiękną posiadłość znajdującą się w miejscowości Linowo 20 km od Grudziądza.
Dom usytuowany jest na prawie dwu-hektarowej działce która przekształcona została przez obecnych właścicieli w piękny ogród.
Na granicach ogrodu posadzono kilkadziesiąt lat temu wierzby które dziś stanową wspaniałą dekorację, cień oraz zapewniają całkowitą prywatność. Na działce znajdziemy również wiele sędziwych dębów. Wielką zaletą są dwa stawy mające łącznie prawie 0,7 hektara. W upalne dni potrafią dostarczyć ochłody ale i relaksu. Są zarybione .
Przy jednym ze stawów wybudowano dużą altanę z wędzarnią. Z jednej strony jest woda z drugiej przepiękny skalniak z starannie dobraną kompozycją roślin.
Generalnie ogród jest zadbany w każdym miejscu. Bardzo dużo jest nasadzeń, kompozycji roślinnych.
Wjeżdżając na posesję kierujemy się przez część ogrodu wybrukowanym podjazdem pod dom.
Budynek został zakupiony przez właścicieli 12 lat temu. Z obiektu pozostały jedynie ceglane mury. Obrys budynku się nie zmienił.
Wszystko wykonano od nowa. Instalację elektryczną, hydrauliczną, C.O. Wszystkie okna drzwi są nowe. Cała konstrukcja dachu, cztery kominy wszystko wykonane od zera. Dach jest ocieplony jak i cały budynek. Wewnątrz wnętrza wykończone są z dużym wyczuciem smaku nawiązując do historii budynku i okolicy równocześnie wprowadzając nowoczesne rozwiązania.
Na parterze znajduje się 70 metrowy salon z kominkiem. Kominek posiada grawitacyjne rozprowadzenie ciepła. Wielka nowoczesna kuchnia z jadalnią, prawie 20 metrowy pokój łazienkowy z prysznicem, wc i umywalką. Jest też duży pokój który może pełnić funkcję biura . W części domu min. między kuchnią a górnym holem zrezygnowano ze stropów pozostawiając oryginalne belki. Daje to niesamowity efekt przestrzeni, bardzo doświetla całość.
Na piętrze jest sypialnia z łazienką, bardzo duży hol oraz pokój gościnny.
Nie zapomniano tu także o strefie wypoczynku.
Na parterze wybudowano wspaniały ogród zimowy, jest on skierowany na część ogrodu ze stawem . Samo przebywanie w takiej scenerii gwarantuje natychmiastową regenerację po ciężkim dniu.
Dom ogrzewany jest piecem na eko groszek z podajnikiem 36 kW . Na parterze zastosowano ogrzewanie podłogowe, jedynie w łazience jest kaloryfer naścienny.
Na piętrze mamy kaloryfery panelowe.
Na wyposażeniu pozostaje kuchnia ze sprzętami jak i większość wyposażenia widoczna na zdjęciach
W pobliżu domu znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 150m2
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy projekt z kilku powodów.
Dom i okolica ma swój niepowtarzalny styl
Całość została wykonana z wielką starannością i przyjmując okres 12 lat inwestycja nie wymaga żadnych nakładów na dziś.
Cena do negocjacji
Zapraszam na prezentację

Szczegóły oferty

  • Powierzchnia dz: 20000
  • Rok budowy: 2008
  • Pow. całkowita: 360.00