OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 64581


  Budynek: Biurowiec
  Liczba pięter: 4
  Rok budowy: 2002

  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Przedmiotem oferty sprzedaży jest budynek biurowo w klasie B+ zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Ochota.
Nieruchomość położona jest w otoczeniu budynków o podobnej wysokości zabudowy z przeznaczeniem na biura oraz domy mieszkalne jednorodzinne wolnostojące, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Powoduje to doskonałe naturalne doświetlenie znaczącej części pomieszczeń biurowych. Dopiero w dalszym sąsiedztwie znajdują się wielopiętrowe budynki mieszkalne o nowoczesnej architekturze.
Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 961 m2 oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka budowlana o prostokątnym kształcie. Nieruchomość zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od zurbanizowanej ulicy Górczewskiej łączącej dzielnicę z innymi częściami Warszawy i ulicy Włodarzewskiej..
Powierzchnia zabudowy wynosi 447 m2.Powierzchnia całkowita budynku to 2103 m2.Powierzchnia użytkowa stanowi 1704 m2, w tym biurowa 1354 m2.Budynek posiada 16 podziemnych miejsc parkingowych.
Budynek oddano do użytkowania w 08-2002r. Przez cały okres użytkowania były prowadzone bieżące remonty i naprawy.

Wejście do budynku przez najemców może być przez podziemną zamkniętą cześć garażową albo przez wejście główne na parterze. Na parterze przy wejściu jest przygotowane obecnie niewykorzystywane 12-metrowe pomieszczenie dla portiera. Aktualni najemcy i ich klienci korzystają z domofonu przypisanego do każdego wynajmowanego oddzielnego lokalu, co pozwala na całodobowy ich dostęp do wynajmowany powierzchni.
Budynek ma zapewniony dostęp do wszystkich mediów, tj.: prądu, wody, gazu, kanalizacji i sieci telefonicznej. Budynek jest ocieplony styropianem, otynkowany, zbudowany z pustaków ceramicznych 19 i 29 cm. Okna typu PCV, z wertykałami, otwierane. W pomieszczaniach biurowych rozprowadzone okablowanie telefoniczne i komputerowe. Budynek posiada własną kotłownię gazową z kotłem firmy Viessmann i grzejnikami w pomieszczeniach typu Purmo. Hydranty przeciwpożarowe znajdują się w pionie klatki schodowej.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*