OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 63920


  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Biuro Nieruchomości Nordhaus ma przyjemność zaoferować Państwu na wyłączność lokal użytkowy w miejscowości Nowe. Lokal usytuowany jest w bardzo dobrym miejscu przy drodze krajowej nr 91 ( tranzyt ) przy samej ulicy. Budynek wykonany jest z gazobetonu, dach blachodachówka, częściowo papa termozgrzewalna wymieniana w tym roku. Powierzchnia lokalu to 786 m2. Składa się z sali sprzedaży , pomieszczeń biurowych, pomieszczenia magazynowego, szatni i WC męskiego, szatni z WC damskiego, pomieszczenia socjalnego. Całość lokalu wyłożona jest płytkami. Wejście ( wiatrołap ) wyposażony jest w 3 sztuki drzwi automatycznych.Przy drzwiach wejściowych nagrzewnica, kurtyna. Latem całość jest klimatyzowana ( klimatyzatory Fujitsu). W kotłowni są dwa piece Brotje po 50 kW każdy. Piece mają niecały rok. Sala sprzedaży wyposażona jest w nagrzewnice , w pozostałych pomieszczeniach są grzejniki panelowe. Na sali sprzedaży sufit podwieszany. Wszystkie pomieszczenia objęte monitoringiem. Budynek zajmuję działkę o powierzchni 1256m2. W lokalu prowadzona jest działalność gospodarcza ( wynajem ) . Możliwość przedłużenia umowy z nowym nabywcą. Przed lokalem dodatkowo parking o powierzchni 480 m2, około 20 miejsc parkingowych. Parking wyłożony kostką .Dodatkowo w cenie hala magazynowa o powierzchni 222m2 usytuowana na tyłach budynku głównego. Hala wykonana z cegły wapienno-piaskowej, na dachu papa. Magazyn posiada bramę wjazdową. Podjazd wykonany z kostki brukowej na ok 15 samochodów. Działka o powierzchni 798m2.

Zapraszam do prezentacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*