OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 63599


  Dojazd: Droga utwardzona
  Ogrzewanie: Olejowe
  Stan techniczny: Luksusowy

  Odl. od miasta: 12 km
  Powierzchnia dz: 68400 m2

  Kanalizacja
  Prąd
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Piętro: parter
  Pokoi: 14

  Rok budowy: 1992

OPIS

Zapraszamy do kupna rezydencji w bliskiej okolicy Włocławka z pięknym widokiem na Wisłę. Lokalizacja tego obiektu jest największym atutem. Nieruchomość idealna do zamieszkania, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej np: luksusowego domu opieki lub pensjonatu. Dostępna jest pow. magazynowa- budynki gospodarcze o pow. 700 m kw. Nieruchomość jest podzielona na dwie główne części. 1.- rezydencja+ drugi dom posadowiony na działkach o pow. 3,17 ha. 2.- działki zabudowane bud. gospodarczymi i niezabudowane o pow. 3,67 ha. Cena obejmuje całość. Rezydencja pow. całkowita ok. 800 m 2 oraz dom dla gości ok. 150 m 2. Przy rezydencji i na parterze domu są garaże na 4-6 samochodów. Na podjeździe miejsce na ok. 20 aut. Ogrzewanie olejowe (w rezydencji dodatkowo kominkowe). Budynki wykonane w technologii tradycyjnej, docieplone, elewacja ze zdobieniami, dach wielospadowy, kryty blachą miedzianą. Zapraszamy Państwa do kontaktu z pośrednikiem.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Agnieszka Felińczak-Oborska

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*