OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 60591


  Miejsc parking.: 20
  Ogrzewanie: Olejowe
  Przeznaczenie: Handlowo-biurowo-usługowy
  Stan techniczny: Dobry

  Dojazd: Asfalt
  Własność bud.: Współwłasność z KW
  Własność dz.: własność z KW

  Pow. budynków: 984 m2
  Pow. magazynowa: 834 m2
  Pow. produkcyjna: 834 m2

  Ogrodzenie: Mieszane

  Magazyn
  Plac

  Internet
  Monitoring
  Telefon

OPIS

Polecamy Państwu halę o łącznej powierzchni użytkowej 984m2. Powierzchnia zabudowy 1715 Hala zbudowana z blachy ocieplona wełną mineralną i płytą obornicką. Ogrzewanie olejowe. Na parterze budynku znajdują się Dwie hale zakupowe, dwa magazyny, kotłownia, dwie chłodnie pomieszczenia socjalne, biuro oraz wc. Wysokość pomieszczeń 3m2. Na drugiej kondygnacji znajdują się 4 pomieszczenia socjalne wraz z wc mogą one stanowić mieszkanie, biuro oraz pomieszczenie gospodarcze. Budynek posiada wrota wjazdowe, oświetlenie, ogrzewanie, monitoring, kamery, dozór wykonuje profesjonalna firma ochroniarska. Hala usadowiona jest na działce o powierzchni 2456 m2. Do działki tej przylega druga działka o powierzchni 1732m2. Zapraszamy na prezentację.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*