OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 60019


  Ogrzewanie: Centralne
  Przeznaczenie: Handlowo usługowe
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Dojazd: Asfalt
  Własność bud.: Własność
  Własność dz.: własność z KW

  Pow. budynków: 220 m2

  Odl.od miasta: 1 km

  Plac

  Internet
  Monitoring
  Sieć komputerowa
  Telefon

OPIS

Przedmiotem sprzedaży jest stacja paliw zlokalizowana przy bardzo ruchliwej i popularnej drodze krajowej nr 72 - Łódź - Rawa Maz. W skład obiektu stacji paliw wchodzi budynek o pow. zabudowy 244 m2, i pow. użytkowej 220 m2 a w nim: pomieszczenia handlowe - sklep, zaplecze, magazyn, pomieszczenia gastronomiczne - bar na ok. 20 osób, kuchnia, zaplecze, pomieszczenia socjalne, gospodarcze i sanitarne, stalowa wiata o pow. 542 m2 nad 3 wysepkami ze stanowiskami tankowania, druga osobna, mniejsza wiata (ok. 54 m2) nad dystrybutorem LPG, duży parking - z szerokim wjazdem i wyjazdem. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w instalację klimatyzacyjną i ogrzewania z własnej kotłowni na olej opałowy.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*