OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 59470


  Prąd
  Siła
  Woda wł.

  Rodz. własności: własność z KW
  Rodzaj ziemi: klasa IV
  Typ działki: Rolno-budowlana
  Typ powierzchni: Płaska

  Dojazd: Droga utwardzona
  Kształt: Prostokąt
  Odl. od miasta: 10 km

  Las
  Pole
  Rzeka
  Staw

OPIS

Oferujemy do sprzedaży działkę powierzchni 6 ha zabudowaną zabytkowym Dworem o powierzchni około 500 m2 z pozostałościami starego sadu i parku.

Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu Działdowa w gminie Kozłowo, powiat nidzicki, województwo warmińsko-mazurskie.
Piętrowy budynek dworu, do adaptacji na piękną rezydencję, pensjonat lub agroturystykę. Dodatkowo możliwość odtworzenia nieistniejących budynków, które mogą pełnić rozmaite funkcje.

Dwór piętrowy, z początku XX wieku, wybudowany na na planie prostokąta z dwustronnym ryzalitem na osi centralnej. Perła architektury przedwojennej z pięknym tarasem od strony południowej z którego rozciąga się widok na las. Piwnice pod całym budynkiem. Zachowany oryginalny układ pomieszczeń oraz wyposażenie jak drzwi, okna, okucia, podłogi. Dachówka zdjęta podczas remontu dachu, jest przygotowana do ponownego położenia. Możliwość adaptacji poddasza. Pozostałości starego sadu i parku. Na działce rośnie kilkadziesiąt drzew, a do najstarszych i najpiękniejszych należą wielkie lipy, okazały dąb, szpaler świerkowy i kilka innych okazów. Zespół dworski wpisany jest do rejestru zabytków.
Dwór położony jest na uboczu, 2 km od wsi.
Obecnie w dawnym majątku prowadzone jest gospodarstwo ekologiczne. W sąsiedztwie zamieszkuje jedna rodzina prowadzącą gospodarstwo rolne.
Spokój i cisza w otoczeniu pól i lasów.
Najbliższym miastem jest Działdowo oddalone o 10 km, do Nidzicy jest 20 km.
Wielkim atutem jest bliska odległość do drogi ekspresowej S-7 która do węzła Napierki wynosi tylko 12 km.
Do Warszawy jest 150 km, do Olsztyna 75 km a do Gdańska 200 km.
Polecamy.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*