OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 54491


  Alarm
  Drzwi antywł.
  Kamery
  Telefon

  Pomieszczeń: 12
  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: własność z KW

  Pow. działki: 930

  Budynek: budynek biurowo-handlowy
  Do centrum: 1
  Dojazd: Asfalt
  Liczba pięter: 1
  Wejście: Od ulicy

  Miejsc parking.: 3
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Przeznaczenie: Handlowo-biurowo-usługowy
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Do sprzedania bardzo atrakcyjny obiekt handlowy przy jednej z głównych ulic w mieście. Obiekt ten obecnie jest podzielony na poszczególne lokale handlowe z możliwością magazynowania towarów w pomieszczeniach mniejszych oraz z pełnym zapleczem socjalnym. Obiekt ten ze względu na bardzo atrakcyjne położenie oraz dobre rozwiązania komunikacyjne dookoła budynku spełnia wymagania do prowadzenia działalności handlowej o dużym natężeniu odbiorcy jak i do handlu branż specyficznych. Do obiektu przynależą miejsca parkingowe,możliwość dojazdu samochodu ciężarowego z dostawą towaru pod budynek. Atrakcyjność tego miejsca podkreśla fakt,że znajduje się przy jednej z najczęściej przejezdnych ulic w mieście. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy z dużym skupiskiem mieszkańców. Obiekt posiada bardzo duże witryny i wejście do lokalu od ulicy zachęcające klientów do odwiedzenia. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty bezpośrednio u pośrednika Agnieszka Felińczak-Oborska pod nr tel. 697 078 789 oraz do umówienia się na obejrzenie nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Agnieszka Felińczak-Oborska

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*