OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 53869


  Ogrzewanie: C.O. węglowe
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Ogrodzenie
  Powierzchnia dz: 9600 m2

  Kanalizacja
  Prąd
  Telefon
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Piętro: parter
  Pokoi: 7

  Rok budowy: 1960

OPIS

Na sprzedaż luksusowy dom w Kościelcu - 5 km od Inowrocławia. Dom o pow. 332m2 posadowiony na blisko hektarowej działce.
Na 2 poziomach domu znajdują się: 7 pokoi, 2 łazienki, kuchnia. Jeden garaż 32m2 w bryle domu, drugi wolnostojący. Przy domu znajduje się sad, mała winnica i zarybiony stawek oraz przybudówka 120m2 do dowolnego wykorzystania (w pierwotnym planie miał być tam basen). Na działce znajduję się też budynek w którym mieści sie sauna, winiarnia oraz taras z grilem i wędzarnią.
Wokół domu wyłożona kostka brukowa. Dwa osobne wjazdy - do garażu i na posesję.
Ogrzewanie C.O. na ekogroszek, własna oczyszczalnia ścieków, doprowadzony do domu światłowód z internetem, telewizją i telefonem.
Teren posesji pięknie zagospodarowany - ogród z własnym nawodnieniem, sad, plac dla dzieci z huśtawkami i małym basenem.
Ponadto w drugiej części posesji znajduje się murowana hala o pow. 360m2. Hala jest ocieplona ma podłączony prąd, wodę, C.O. z niezależną kotłownią, pomieszczenia socjalne i biurowe, okna PCV) Obok hali znajdują się pomieszczenia magazynowe o łącznej pow. 360m2. Teren koło hali jest częściowo wyasfaltowany, osobny wjazd daje możliwość swobodnego wjazdu TIRem, a oddalenie od sąsiadów sprawia, że nadaje się do produkcji całodobowej.
Miejsce idealne do mieszkania i prowadzenia własnej działalności!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*