OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 53501


  Alarm
  Internet
  Klimatyzacja
  Kraty w oknach

  Pietro: 1
  W budynku: 1 p.
  Własność: Użytkowanie wieczyste

  Pow. działki: 4697

  Budynek: murowany z cegły
  Do centrum: 2
  Dojazd: Asfalt
  Liczba pięter: 1
  Mat. budowlane: Cegła
  Rok budowy: lata 60-te
  Wejście: Od ulicy

  Ilość linii tel.: 1
  Miejsc parking.: 20
  Ogrzewanie: Centralne
  Przeznaczenie: Dowolne
  Stan techniczny: Dobry

  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Budynek piętrowy, wolnostojący, niepodpiwniczony, wybudowany z cegły w latach 60-tych o pow. użytkowej 1029,4 m2 (kubatura 9217 m2) i budynek gospodarczy o pow. użytkowej 110 m2, posadowione na działce - pow. 4697 m2. Okna PCV i drewniane (w dobrym stanie) - na parterze okratowane. Stolarka drzwiowa zewnętrzna ozdobna (wykonana ręcznie), wewnętrzna drewniana. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, alarmową - ogrzewanie i ciepła woda z lokalnej elektrociepłowni (rozliczenie na podstawie podliczników). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, przed budynkiem parking na ok. 20 samochodów. Całość na zagospodarowanej, nieogrodzonej działce z dużą ilością zieleni. Budynek idealnie nadaje się na cele usługowo - gastronomiczne z funkcją hotelarką (motelową) itp.
Wyposażenie na zdjęciach jest własnością obecnego najemcy. Ponieważ właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa nieruchomość zbywana będzie w formie przetargu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*