OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 49282


  Dach: Wielospadowy
  Dojazd: Asfalt
  Garaż: Na dwa samochody
  Piwnica: Na całości
  Poddasze
  Pokrycie: Papa
  Stan techniczny: Do remontu

  Powierzchnia dz: 1000 m2

  Gaz
  Kanalizacja
  Prąd
  Siła
  Telefon
  Teren uzbrojony
  Woda wł.
  Wodociąg

  Piętro: parter
  Pokoi: 10

  Pow. użytkowa: 520 m2

OPIS

Mamy przyjemność, zaproponować Państwu willę w najbardziej prestiżowym miejscu w Bydgoszczy jakim jest Sielanka. Zespół urbanistyczno - architektoniczny to jeden z ciekawszych fragmentów Bydgoszczy, który przyciąga przez swą wyjątkowość najbardziej prestiżową i wymagającą grupę klienta.
Ciekawa architektura willowa, którą zaprojektowano w 1910 roku na wzór angielskiej koncepcji miasto – ogród. miejsce uznane przez Dziennik Gazeta Wyborcza jako najładniejsze miejsce w Bydgoszczy. przeważają tu jednorodzinne domy nawiązujące do form eklektycznych i historyzujących z cechami neoklasycyzmu i neobaroku. wszystko otacza piękne założenie ogrodowe, co sprawia, że lokalizują się tutaj prestiżowe firmy i instytucje tj Deutche Bank,Fortis Bank,Pałac Ślubów i Galeria Focus,Spa Dr.Irena Iris,Uniwersytet UKW.

Nieruchomość położona jest w centrum dzielnicy sielanka na ulicy Sielanka , działka ogrodzona o pow. 1000m2, z dwoma wjazdami od ulicy ( ważne możliwość zaparkowania na terene posesji około 20 aut , dodatkowe miejsca parkingowe przed budynkiem )zabudowana willą o powierzchni całkowitej 760m2, trzykondygnacyjny ( plus piwnica wys. doskonała jako archiwum). Budynek w trakcie remontu , który jest realizowany na podstawie projektu modernizującego pierwotną bryłę. Projekt dostosowuje budynek do dzisiejszych standardów – w bryle znajdują się 4 garaże, przewiduje się ogród zimowy ( który daje ogromne możliwości aranżacyjne jak i możliwość powiększenia pow. użytkowej .

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*