OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 34135


  Poziomy: Cegła
  W budynku: 2 p.

  Budynek: budynek handlowo-usługowy

  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Chcielibyśmy Państwu zaproponować sprzedaż lokalu –całego Dworu o powierzchni 1.166 m2 położonego na 80-cio arowej działce gruntu. Piwnica – 191 m2, parter – 580 m2 (w tym sala główna – 330 m2, sala mała – 35 m2), poddasze – 395m2. Lokalizacja budynku na trasie wylotowej z Konina do Lichenia gdzie prawdopodobnie każdego roku przejeżdża ok. 2 mln osób sprzyja prowadzeniu działalności gospodarczej. Wyposażony jest on w profesjonalne urządzenia gastronomiczne z zachowaniem ciągów technologicznych. Dostawcą w.w urządzeń jest Firma Lozamet z Łodzi. Jest także samochód Opel Vivaro z izotermą – dostosowany do gastronomii. Wyposażenie Dworu Biesiadnego umożliwia podjęcie jednocześnie do 250 osób, ok. 250 krzeseł wyściełanych, stoły – 32 sztuki, zastawa firmy Chodzież i Gerlach.Obecnie piwnica i parter są wykończone i oddane do użytku, natomiast na piętrze są zrobione 2 pokoje. Wg. Projektu jest jeszcze do wykończenia 11 pokoi z łazienkami. W obecnym stanie jest zagospodarowane ok. połowy działki. Przed budynkiem parking – ponad 1.000 m2, zieleń. Obiekt wykonany w technice muru trójwarstwowego – cegła 25 mm + styropian – 10 mm, cegła 12 mm, strop TERIVA - ceramiczny, SPIROL, dachówka – ceramiczna, okna plastikowe złoty dąb, ogrzewanie gazowe (grzejniki + podłogowe na sali głównej), otwory wewnętrzne – drewno). Dobra inwestycja!!!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Nordhaus Nieruchomości Poznań

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*