OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 32406


  Przeznaczenie: Dowolne
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Dojazd: Asfalt
  Rok budowy: 2009
  Własność dz.: własność z KW

  Pow. budynków: 360 m2

  Biurowiec
  Bud.produkcyjny
  Garaż
  Magazyn
  Plac
  Rampa
  Warsztat

OPIS

Nowo wybudowany budynek warsztatowy o powierzchni 360m kw. plus strych. nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 2 hektarów. Teren jest utwardzony, częściowo wyłożony trylinką. Doprowadzona jest woda miejska i prąd.
Budynek idealnie nadaje się na stację diagnostyczną lub warsztat naprawy, samochodów ciężarowych - posiada kanał o długości 18 metrów, (magazyn, punt logistyczny) . Jest przyjęty do eksploatacji.
Działka o imponującej wielkości umożliwiającej rozwój działalności, położona jest bezpośrednio przy trasie nr 10, między Płońskiem a Lipnem, 130km od Warszawy.
Na przeciwko znajduje się restauracja - zajazd z parkingiem dla samochodów ciężarowych.
Położenie nieruchomości w środku Polski, daje możliwość rozwinięcia różnego rodzaju działalności. Można założyć dużą bazę logistyczną lub kurierską.
Z jednej strony działki granice stanowi rzeczka i niewielki lasek. Na działce znajduje się siedlisko, które może ułatwić wybudowanie domu.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*