OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 31918


  Dach: Wielospadowy
  Dojazd: Asfalt
  Elewacja: Tynk + ocieplenie
  Garaż: Na dwa samochody
  Linii telefon.: 1
  Ogrzewanie: C.O. eko-groszek
  Okna: PCV
  Poddasze: Użytkowe
  Pokrycie: Dachówka betonowa
  Stan techniczny: Wysoki standard

  Odl. od jeziora: 0,05 km
  Odl. od miasta: 17 km
  Ogrodzenie: Metalowe
  Powierzchnia dz: 20000 m2

  Prąd
  Siła
  Telefon
  Teren uzbrojony
  Woda wł.
  Wodociąg

  Kuchnie: 1
  Łazienki: 5
  Piętro: 1
  Pokoi: 11

  Pow. użytkowa: 600 m2
  Rok budowy: 2008

OPIS

Luksusowy dom położony na 2-hektarowej działce nad brzegiem jeziora Gopła w granicach Parku Nadgoplańskiego. W sąsiedztwie nieruchomosci znajdują się tereny objęte badaniami archeologicznymi, wskazującymi, iż w tym miejscu znajdował się potężny gród plemiennego Państwa Goplan.
Oferta obejmuje: meble, sprzęt RTV, saunę, alarm, automatyczne oświetlenie zewnętrzne, klimatyzację w większości pomieszczeń, dwie łódki motorowodne, w tym jedna pełnomorska oraz specjalistyczną kosiarkę dla utrzymania trawnika założonego na całej powierzchni działki.
Z uwagi na malownicze położenie, walory turystyczne oraz wysoki standard wyposażenia i jego otoczenia, nieruchomość spełniłaby wymogi pensjonatu, w którym znalazłyby spokój i wypoczynek osoby ceniące sobie wysoki standard usług.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*