OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 28174


  Gaz
  Kanalizacja
  Prąd
  Siła
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Rodz. własności: własność z KW
  Rodzaj ziemi: nieużytki
  Typ działki: Inwestycyjna
  Typ powierzchni: Płaska

  Długość dz.: ok. 100m m
  Dojazd: Asfalt
  Kształt: nieregularne
  Ogrodzenie: Drewniane

OPIS

Nieruchomość w w samym centrum miasta złożona z 3 działek(jedna o powierzchni 1518m2 stanowi własność zbywającego, w stosunku do 2 pozostałych zbywającemu przysługuje prawo użytkowania wieczystego). Nieruchomośc stanowi teren niezabudowany, budynki które były zlokalizowane na nieruchomości zostały rozebrane. Teren objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzenneg. Teren oznaczony jest symbolem "UC" czyli "obszar śródmiejski wielofunkcyjny" z przeznaczeniem podstawowym na usługi publiczne, handel, gastronomię i rzemiosło oraz inne usługi komercyjne.
Działka najdłuższym obrzeżem graniczy z główną arterią miejską.
Zbywca dysponuje koncepcją zagospodarowania terenu, która przewiduje na 1400 m2 obszar zabudowy, na 600 m2 strefę techniczną oraz na pozostałej części obszar parkingu na 55 miejsc postojowych. Nieruchomość zdecydowanie nadaje się na salon samochochowy wraz z komisem samochodowym, wielkopowierzchniowy sklep typu "galeria".

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*